» Навіть у карантин у столиці діяв підпільний гральний заклад

28 листопад 2022, Понеділок, 21:38

Навіть у карантин у столиці діяв підпільний гральний заклад

2 Квітня 2020г.
WhatsApp Image 2020-04-02 at 14.30.47 (1)

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 4 слідчими СВ Дніпровського УП ГУНП у м. Києві за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у місті Києві ДСР НП України та спецпідрозділу Корд припинено злочинну діяльність групи осіб, які організували незаконну діяльність грального закладу на території Дніпровського району міста Києва.

Про це інформує Резонанс 2 квітня із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Так, в межах розслідування кримінального провадження був викритий підпільний гральний заклад, який функціонував без будь-яких зовнішніх розпізнавальних ознак, а відвідувачів приймав за попереднім дзвінком.

За результатами обшуку в приміщенні, де відбувалася незаконна діяльність, виявлено 18 одиниць комп’ютерної техніки. Предмети, які використовувались у злочинній діяльності, були вилучені.

Проте, незважаючи на дії правоохоронців, через 2 дні вказаний заклад повторно розпочав свою незаконну діяльність.

За результатами проведеного повторного обшуку було вилучено ще 17 одиниць комп’ютерної техніки, а також зафіксовано перебування у вказаному закладі 10 осіб, що є також грубим порушенням режиму карантину, встановленого на території м. Києва.

Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Вживаються заходи для накладення арешту на вилучене майно, а також встановлення усіх осіб, причетних до вчинення цього злочину, для притягнення їх до кримінальної відповідальності.