09 грудень 2023, Субота, 05:02

Найкращі ідеї для ділового кабінету

25 Липня 2023г.

Наявність особистого кабінету давно відійшла від суворого робочого місця з чотирма стінами. Зараз уже всі зрозуміли, що стилістично оформлений і грамотно продуманий простір може надихати, підкреслювати індивідуальність власника, успішність компанії. Вміле облаштування часом не менш важливе, ніж ухвалення бізнес-рішень, розробка стратегії. Розглянемо найсвіжіші ідеї, які перетворять кабінети керівника на щось особливе, зададуть їм потрібний настрій з нотами бездоганності.

Арт-галерея

Незвичайне і яскраве рішення для креативних людей. Надати оригінальності інтер'єру допоможуть репродукції, неординарні картини, панно, художні фотографії, твори мистецтва. Творчість у всіх проявах – модна тенденція, головне вибрати загальну сполучну ланку, одну тематику.

Вишуканий стиль

Додати респектабельності діловому кабінету допоможе витриманий дизайн в одному з престижних напрямків. Досить підібрати потрібний вид оздоблення, колірну гамму, відповідні крісла для керівників з іншими меблями й один зі стилів буде готовий, але який? Для вишуканого оформлення відмінно підійде мінімалізм, англійська та східна класика, ар-деко, хай-тек.

Барвистий настрій

Те, що використовувати можна тільки нейтральні кольори з відтінками бежевого, сірого й коричневого – пережиток минулого. Внесіть барви – поєднання протилежних кольорів, додавання яскравих акцентів, переходів відтінків зроблять приміщення живим і додадуть йому динамічності.

Модна геометрія

Незвичайні геометричні форми разом зі строгими лініями меблів у кабінеті керівника матимуть вельми привабливий вигляд. Спробуйте розмістити шафи з опуклими або увігнутими фасадами, столи зі скошеними стільницями, полиці, підвішені на різних рівнях. Також додадуть елегантності в інтер'єр геометричні візерунки, виконані на стінах, декорі, меблях.

Незвичайне оформлення

Творчу сильну особистість не повинні лякати дизайнерські експерименти. Додайте нестандартні елементи – голографічні панелі, поєднання скляних і металевих поверхонь, вигнуті стіни з унікальною архітектурою, що виділяється. Це може стати дійсно найкращим рішенням. 

Монохром

Витриманий інтер'єр в одному кольорі – справжній виклик навіть для стиліста, адже грамотне поєднання тонів істинне мистецтво. Можна, наприклад, зробити світло-блакитні стіни, розставити небесного кольору шафи і стіл, а оббивку крісла для керівника зробити вже акцентною.

Тематичні стіни

Це можуть бути вертикальні сади, класична бібліотека з книжками в однакових обкладинках, інтерактивні елементи. У сучасному дизайні ефектно виглядатимуть мультимедійні системи, різноманітні текстури, графіка. Навіть зону відпочинку можна перетворити на щось особливе, розмістивши крісла-гойдалки та підвісні предмети.

Як бачимо, якщо є бажання проявити індивідуальність є широке поле для креативу. Головне при цьому пам'ятати про першочергове призначення ділового кабінету, дотримуватися балансу, не забувши про комфорт з функціональністю.