ІСТОРІЯ - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 май 2020, Пятница, 22:25

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
22 мая 2020

Військова прокуратура Західного регіону України представила документальний серіал про видатних діячів Прокуратури України.

[post-views] 0

5 мая 2020

Генерал-лейтенант Олександр Скіпальський розповів про свій досвід знайомства, служби та спілкування з очільниками та командним ядром військової контррозвідки СБУ та воєнної розвідки ГУР — у розмові з ексрадником голова СБУ та кандидат політичних наук Юрієм Михальчишиним.

[post-views] 0

28 апреля 2020

Галузевим державним архівом Служби зовнішньої розвідки України підготовлено тритомне видання під назвою «Гетьманський рух минулого сторіччя в архівних документах розвідки». До нього увійшли 253 розсекречені й оцифровані архівні документи, датовані 1920–1930 роками, що зберігалися у 57 томах 15 архівних справ.

[post-views] 0

15 апреля 2020

Вата, Пуля, Чайник, Баклан и Филя — как они погибли, кто виновен в их смерти, почему киллеры не осуждены? Как СБУ заагентурило Прыща и спасло от тюрьмы, но от пули спасти не смогло. Как киллера Шупика под чужой фамилией вытянули из СИЗО за границей и почему он убивал многих, но обвиняли его в смерти того, кого убили другие?

[post-views] 0

10 апреля 2020

Обране з художнього твору Віталія Трохимчука «УКРАДЕНЕ СОНЦЕ». Для Державного бюро розслідувань редакція Резонансу окремо підкреслює — усі події вигадані, співпадіння вважати випадковістю.

 

[post-views] 0