ІСТОРІЯ — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

08 август 2020, Суббота, 17:19

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
22 июня 2020

Галузевий державний архів Служби безпеки України та Український інститут національної пам’яті презентували другу книгу збірника «Чорнобильське досьє КҐБ. Від будівництва до аварії». У ній опубліковано документи, які охоплюють період від початку 1970-х і до листопада 1986 року, тобто до введення в експлуатацію об’єкту «Укриття» («Саркофаг») після катастрофи.

0

29 мая 2020

Військовий суд виправдав генерала Тарнавського, тому що під час судових засідань було чітко установлено: йдучи на угоду, М.Тарнавський діяв в інтересах України, в інтересах Української Армії, в інтересах українських військовиків, в інтересах українців.

0

22 мая 2020

Військова прокуратура Західного регіону України представила документальний серіал про видатних діячів Прокуратури України.

0

5 мая 2020

Генерал-лейтенант Олександр Скіпальський розповів про свій досвід знайомства, служби та спілкування з очільниками та командним ядром військової контррозвідки СБУ та воєнної розвідки ГУР — у розмові з ексрадником голова СБУ та кандидат політичних наук Юрієм Михальчишиним.

0

28 апреля 2020

Галузевим державним архівом Служби зовнішньої розвідки України підготовлено тритомне видання під назвою «Гетьманський рух минулого сторіччя в архівних документах розвідки». До нього увійшли 253 розсекречені й оцифровані архівні документи, датовані 1920–1930 роками, що зберігалися у 57 томах 15 архівних справ.

0

15 апреля 2020

Вата, Пуля, Чайник, Баклан и Филя — как они погибли, кто виновен в их смерти, почему киллеры не осуждены? Как СБУ заагентурило Прыща и спасло от тюрьмы, но от пули спасти не смогло. Как киллера Шупика под чужой фамилией вытянули из СИЗО за границей и почему он убивал многих, но обвиняли его в смерти того, кого убили другие?

0

10 апреля 2020

Обране з художнього твору Віталія Трохимчука «УКРАДЕНЕ СОНЦЕ». Для Державного бюро розслідувань редакція Резонансу окремо підкреслює — усі події вигадані, співпадіння вважати випадковістю.

 

0