09 червень 2023, П'ятниця, 03:34

Про хабар у Мінагрополітики та співпрацю з СБУ

3 Серпня 2016г.
Фото НАБУ

Детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з оперативниками Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали при отриманні хабара у 150 тисяч доларів США начальника відділу Департаменту з управління державною власністю Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Досудове розслідування встановило, що чиновниця та інші службові особи Мінагрополітики разом з арбітражним керуючим державного підприємства вимагали хабар за сприяння у перемозі в тендері з придбання цілісного майнового комплексу державного підприємства – банкрута, яке знаходиться на території Харківської області.

На даний час нами вживаються заходи до обрання запобіжного заходу затриманій.

Сьогодні ми побачили приклад ефективної співпраці між правоохоронними органами у спільній боротьбі проти корупції.

Чітка організація дій працівників СБ України, які оперативним шляхом виявили корупційний злочин, детективів НАБ України, які задокументували його під процесуальним керівництвом прокурорів САП дозволила швидко й ефективно розкрити цей злочин та затримати зловмисницю «на гарячому».

Розслідування цього кримінального провадження розпочалося як оперативна розробка СБ України, оперативні підрозділи якої вчасно та з повним дотриманням норм кримінального процесуального закону щодо підслідності разом з детективами НАБ України здійснили весь комплекс заходів для виявлення цього злочину.

Сподіваюся, що це буде добрим прикладом для спільної подальшої наступальної боротьби з корупцією в Україні.

ДАЛІ БУДЕ…

 

 

54522537_427706801369613_2023560922248773632_n
Назар Холодницький Назар Холодницький, заступник Генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури