30 листопад 2023, Четвер, 16:35

Назар Холодницький про конфлікт НАБУ-ГПУ – це “прикре непорозуміння”

18 Серпня 2016г.
Снимок экрана 2016 08 14 в 22.39.15

Сьогодні під час спільного брифінгу Генерального прокурора України та директора Національного антикорупційного бюро України проінформовано суспільство, що досудове розслідування інциденту від 12 серпня між працівниками Генпрокуратури та НАБ України буде доручено Головному слідчому управлінню Служби безпеки України.

Уже дав вказівку прокурорам - процесуальним керівникам та детективам НАБ України підготувати усі кримінальні провадження, розпочаті за подіями минулої п'ятниці, для направлення їх Генеральному прокуророві України з метою вирішення питання про доручення проведення досудового слідства іншому органу досудового розслідування.

Сподіваюся, що досудове слідство буде проведено у розумні строки, а діям всіх учасників інциденту буде надано належну правову оцінку.

Для забезпечення неупередженості слідства за моєю ініціативою до складу групи прокурорів - процесуальних керівників запропоновано включити прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Впевнений, що усі правоохоронні органи зробили відповідні висновки на майбутнє, адже неухильне дотримання вимог Закону, в тому числі Кримінального процесуального кодексу України є запорукою побудови правової держави.

Усі попередні події, в тому числі 5 та 12 серпня є прикрим непорозумінням, тому маю надію на конструктивну спільну роботу між ГПУ, НАБУ та іншими правоохоронними органами, а вказану ситуацію вважаю вичерпаною.

ДАЛІ БУДЕ...