» Про російське громадянство українського нардепа Онищенка

24 березень 2023, П'ятниця, 21:07

Про російське громадянство українського нардепа Онищенка

6 Жовтня 2016г.
0
1011924772

Вже вкотре переконуюся, що протидія зовнішньому агресору та внутрішньому ворогу – корупції знаходиться в нерозривному зв’язку.

Підозрюваний Онищенко, який постійно заявляє про політичний характер кримінального провадження відносно нього, про «недостойність» для його персони українських правоохоронців на надання оцінки його діям, а також робить інші компрометуючі заяви через регулярні Skype включення, як встановлено нами черпає такі глибокі переконання скоріш за все під час перебування на території нашого північного «брата», який вкрав частину нашої землі на Півдні та приніс війну і смерть на Схід.

Систематично здійснюючи перельоти між Лондоном та Москвою на літаку марки «EMBRAER 135 BJ» бортовий номер якого складається з ініціалів підозрюваного, він суперечить своїм же заявам щодо постійного місця проживання, яке знаходиться, за його численними відео включеннями в Лондонських апартаментах.

Очевидно, що мабуть нічим не гірші апартаменти підозрюваний Онищенко знайшов собі в одній з московських Конча-Засп, де він проводить свій час, де мабуть і породжує свої численні брехливі заяви.

Я не сумніваюся, що Інтерпол як авторитетна міжнародна організація сприйме доводи Онищенка та його захисників про начебто політичний характер його переслідування як дешеву спробу уникнути справедливої відповідальності за інкриміновані злочини та обкрадання українського народу.

Також перевіряємо інформацію про отримання українським народним депутатом Онищенком паспорту громадянина Російської Федерації, тому, не чекаючи рішення Інтерполу сьогодні мною як старшим прокурором – процесуальним керівником погоджено та скеровано компетентним органам Російської Федерації запит про міжнародну правову допомогу з метою подальшої його видачі українській стороні.

З нетерпінням чекаю на повернення цього горе-обранця, хоча й не очікую від країни-агресора швидкого розгляду запиту.

ДАЛІ БУДЕ...

Джерело

54522537_427706801369613_2023560922248773632_n
Назар Холодницький Назар Холодницький, заступник Генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури