» Назар Холодницький: САП законно закрила “справу рюкзаків”

07 липень 2022, Четвер, 09:51

Назар Холодницький: САП законно закрила “справу рюкзаків”

30 Серпня 2018г.
Фото: ІА "Центр новин"
Фото: ІА "Центр новин"

Постанова прокурора САП про закриття "справи рюкзаків" щодо сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова і екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря є законною.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, - передає Резонанс.

"Прийнято рішення. Постанова прокурора визнана законною. Наскільки я знаю, звернулися в суд заявники, хай суд ставить крапку. Я не буду впливати на незалежність прокурора жодним чином", - сказав Н. Холодницький.

У АВАКОВА НЕ БОЯТСЯ РАССЛЕДОВАНИЯ НАБУ

НАБУ 31 жовтня 2017 року затримало сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова - Олександра, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та підприємця Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

НАБУ САМО РОБИЛО ЗАКУПКИ У ФІГУРАНТА «РЮКЗАЧНОЇ» СПРАВИ?

У липні 2018 прокурор САП Василь Кричун закрив провадження у "справі рюкзаків" щодо двох фігурантів - сина Авакова та Чеботаря через начебто відсутність "прямих достатніх доказів". Натомість підозрюваним залишився третій фігурант - Литвин, який бере вину на себе.

Водночас у НАБУ назвали непослідовним рішення прокурора САП про закриття провадження щодо Авакова-молодшого і Чеботаря. У відомстві нагадали, що в квітні прокурори САП визнали достатніми докази вини усіх трьох фігурантів справи і відкрили матеріали провадження сторонам захисту для ознайомлення.

«РОЗСЕКРЕЧЕНІ» МАТЕРІАЛИ: ПЛІВКИ МЕЛЬНИЧЕНКА, РЮКЗАКИ АВАКОВА, ФЛЕШКИ НАБУ