» НАЗК передало НАБУ 22 матеріали щодо недекларування майна, – Новіков

07 грудень 2022, Середа, 09:26

НАЗК передало НАБУ 22 матеріали щодо недекларування майна, – Новіков

23 Квітня 2020г.
imgonline_com_ua_resize_jayqzmyjspyug4f_650x410 (2)

НАЗК передало до правоохоронних органів 100 матеріалів щодо неподання декларацій та майже 70 матеріалів щодо декларування недостовірних відомостей. Зокрема, 22 матеріали передано в НАБУ щодо виявлених фактів недекларування великих обсягів майна.

Про це голова НАЗК Олександр Новіков повідомив у інтерв’ю виданню «РБК-Україна», підсумовуючи 100 днів роботи на посаді, передає Резонанс 23 квітня.

«Крім того, ми склали 18 адмінпротоколів, з яких – 4 щодо суддів і 2 щодо чинних народних депутатів. Ці протоколи пов'язані з конфліктом інтересів і порушенням законодавства щодо декларування», – додав голова НАЗК.

Як зазначив Новіков, за 100 днів роботи НАЗК зробило все, щоб перевірка декларацій була ефективною. Зокрема, в Мін’юст передано новий Порядок проведення контролю та повної перевірки декларацій, після реєстрації якого НАЗК зможе продовжити проводити такі перевірки.

«Також важливо, що оновлено кадровий склад НАЗК, призначені нові керівники на всі напрями, звільнено 45 співробітників, у першу чергу тих, які обіймали керівні посади», – додав Новіков.