» НАЗК розробило проєкт методички щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

02 квітень 2023, Неділя, 12:03

НАЗК розробило проєкт методички щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

19 Листопада 2020г.
d448cd3d9d454a67149f319a43304ce4716a6056

У рекомендаціях зібрані детальні роз’яснення про складові конфлікту інтересів, основні заходи щодо його врегулювання та передбачену відповідальність за порушення законодавства.

Головна мета цих рекомендацій — зробити інститут конфлікту інтересів більш зрозумілим та сформувати єдиний підхід до розуміння й дотримання правил запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та пов’язаних із ним обмежень.

«Конфлікт інтересів лежить в основі всіх корупційних злочинів. НАЗК працює, аби вимоги закону щодо запобігання конфлікту інтересів були зрозумілими та зменшували кількість порушень», — зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Ці рекомендації стануть у нагоді як публічним службовцям, так і всім іншим громадянам, які стикаються із ситуаціями, пов’язаними з конфліктом інтересів, під час роботи, громадської діяльності тощо.

Документ

Минулого тижня редакція Резонансу звернулася до голови НАЗК Олександра Новікова з проханням прокоментувати ситуацію щодо звільнення першого заступника керівника ДБР.

Проте нами і досі не отримано відповіді - ані на запитання у соцмережі особисто пану Новікову, ані на офіційний запит, надісланий редакцією до НАЗК.

Читайте Резонанс уFacebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.