» НАЗК викликало народну депутатку Скороход для надання пояснень: виникли питання щодо декларації

30 січень 2023, Понеділок, 10:16

НАЗК викликало народну депутатку Скороход для надання пояснень: виникли питання щодо декларації

24 Грудня 2021г.


КИЇВ. 24 грудня. Резонанс. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запросило народну депутатку від “Слуги народу” Анну Скороход для надання пояснень щодо можливої недостовірності у декларації. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті відомства, передає Резонанс.

Цитата

“У зв’язку з ознаками недостовірних відомостей у декларації запрошується Анна Скороход, народний депутат — 28 грудня, 11:00–12:00”, — йдеться в повідомленні.

Деталі

Щоб з’ясувати обставини можливих порушень порядку подання фінансової звітності, для надання пояснень також запрошуються два представники партій: Ольга Пустовойт, керівник політичної партії — "Патріотична партія України", та Василь Брензович, керівник політичної партії — "КМКС Партія угорців України".

Також через невиконання законних вимог НАЗК запрошуються такі особи: Аліна Юріна, керівник Приватного підприємства "Інвестиційні програми розвитку" — 28 грудня, 11:00–13:00; Ігор Носач, керівник громадської організації "Антонівська громадська рада" — 29 грудня, 11:00–13:00.

Додамо

17 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції запросило для пояснення щодо порушення в декларації міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

Під час перевірки було з’ясовано, що Шкарлет занизив майже на 240 тисяч вартість придбаного авто Mitsubishi Pajero Wagon; не пояснив походження 60 тисяч гривень і 20 тисяч доларів; не задекларував квартиру, записану на матір, а також не надав підтвердження доходів своєї матері на суму понад 4,6 млн грн.