» НАЗК виявило недостовірні дані в декларації гендиректора аеропорту «Бориспіль» на 10,6 млн грн

19 сентябрь 2020, Суббота, 01:26

НАЗК виявило недостовірні дані в декларації гендиректора аеропорту «Бориспіль» на 10,6 млн грн

25 октября 2019г.
original

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірні дані в декларації генерального директора міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна за 2016 рік на суму 10,6 млн грн. Про це сказано у повідомленні пресслужби НАЗК, - передає Резонанс 25 жовтня 2019 року.

Рябікін у декларації за 2016 вказав недостовірні відомості про належне йому стояночном судні «Рапан» і він отримує дохід від надання майна в оренду.

Крім того, він не задекларував власні корпоративні права та права дочки, не вказав відомості про нежитлових приміщеннях, автомобілі дочки та її дохід від зайняття підприємницькою діяльністю.

Обгрунтовані висновки щодо ознак кримінального правопорушення будуть спрямовані в Національне антикорупційне бюро, - поінформували у НАЗК.

"Щурячею метушнею" назвав дії НАЗК у коментарі Резонансу експерт громадської компанії "Євро-патруль" В‘ячеслав Коновалов. І пояснив їх "бажанням знайти привід для зняття з посади Рябікіна".

Експерт нагадав, що гендиректор аеропорту "Бориспіль" є однокурсником п‘ятого Президента України Петра Порошенка.

- Нова влада намагається "віджати" спадок Порошенка, відтак НАЗК взялося за Рябікіна, - вважає Коновалов.

Утім, він сумнівається, що ця справа завершиться судовим вироком, оскільки Рябікін не вперше потрапляє в епіцентр корупційного скандалу.

Нагадаємо, Кабмін призначив Рябікіна генеральним директором аеропорту «Бориспіль» 1 березня 2017 року.