» НАЗК закриває реєстр електронних декларацій на виконання рішення КСУ

21 березень 2023, Вівторок, 16:04

НАЗК закриває реєстр електронних декларацій на виконання рішення КСУ

28 Жовтня 2020г.
630_360_1477650633-5807

28 жовтня о шостій годині вечора, НАЗК закриває реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного суду України.

Про це заявив голова НАЗК Олександр Новіков в коментарі Українській правді після ознайомлення з рішенням КСУ.

«Конституційний суд визнав 27 числа - і сьогодні рішення було опубліковане - неконституційним доступ громадян до інформації про доходи, витрати та майно як себе, так і всіх осіб, які отримують зарплату коштом податків України. Не буде реєстру декларацій», - повідомив Новіков.

Реєстр не буде працювати до тих пір, поки парламент не схвалить новий закон, котрий надасть НАЗК можливість відкривати таку інформацію.

Нагадаємо, 27 жовтня КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

В Офісі Президента України заявили, що Зеленський "обов’язково використає своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити сталу та максимально ефективну роботу системи електронного декларування та невідворотність відповідальності за умисне порушення цих правил. Українські посадовці та депутати продовжать декларувати своє майно та доходи, а антикорупційні органи матимуть необхідні повноваження для їхньої перевірки та притягнення порушників до відповідальності. Закон в Україні – один для всіх. Навіть для тих політичних сил і діячів, яким кортить підірвати систему електронного декларування".

В ОФІС ПРЕЗИДЕНТА ОБІЦЯЮТЬ ВІДНОВИТИ ПОКАРАННЯ ЗА НЕДОСТОВІРНЕ ДЕКЛАРУВАННЯ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram