25 вересень 2023, Понеділок, 18:55

НАЗК знайшло порушення в деклараціях директора НАБУ Ситника

10 Квітня 2019г.
Фото: НАБУ
Фото: НАБУ

Нацагентство з питань запобігання корупції виявило порушення в електронних деклараціях директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Про це йдеться в рішеннях НАЗК, передає Резонанс із посиланням на Українські Новини.

Так, НАЗК провело повну перевірку декларацій Ситника за 2015-2107 роки і встановило, що в декларації за 2015 рік Ситник не вказав інформацію про право на об'єкт нерухомості, який йому належить, адресу і право на об'єкт нерухомості, який належить його дружині, чим порушив закон "Про запобігання корупції".

Також НАЗК встановило, що Ситник вказав недостовірні дані в декларації за 2016 рік, які стосуються кадастрового номера земельної ділянки, яка належить дружині та джерел своїх доходів, в зв'язку з чим порушив вимоги згаданого вище закону.

Крім того, в декларації за 2017 рік Ситник вказав недостовірні дані, які стосуються того ж кадастрового номера земельної ділянки, що належить дружині, ідентифікаційного номера транспортного засобу та його вартості, джерела свого доходу і його суму, а також правочин, який спричинив видаток, чим він порушив вимоги норм закону "Про запобігання корупції".

Недостовірні відомості у декларації відрізняються від достовірних на суму менше 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

При цьому, НАЗК не знайшло в деклараціях Ситника ознак адміністративних порушень і порушень кримінального характеру.

Всі рішення були прийняті НАЗК 18 березня.