06 грудень 2023, Середа, 13:42

Не мобілізацією єдиною: у російській Читі набирають кандидатів у росгвардію під виглядом будробіт в Україні

22 Вересня 2022г.


КИЇВ. 21 вересня. Резонанс. У рф окрім мобілізації проводять заходи так званої “внутрішньої самомобілізації”. Як повідомили в Генштабі, у місті Чита і області набір кандидатів для служби в росгвардії здійснюється під виглядом відправки на будівельні роботи в Україні, передає Резонанс.

Деталі

Для поповнення втрат особового складу підрозділів окупаційних військ на тимчасово захоплених територіях України військово-політичне керівництво російської федерації оголосило часткову мобілізацію. Разом з тим, за даними Генштабу, продовжується проведення заходів так званої “внутрішньої самомобілізації”.

"У військах казачого товариства “всєвєлікого войска донского” здійснюється підбір кандидатів для служби в росгвардії. Кубанське казаче військо зобов’язане сформувати додаткові підрозділи добровольців та провести їх підготовку на базі районних казачих товариств краснодарського краю. У місті Чита і області набір кандидатів здійснюється під виглядом відправки на будівельні роботи в Україні", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо

У середу, 21 вересня, путін заявив про часткову мобілізацію в рф. Таким чином планується призвати в армію 300 тисяч осіб.

Крім того, путін доручив забезпечити безпеку "референдумів" у Херсонській, Запорізькій, Донецькій і Луганській областях. Заявив, що це "історичні землі Новоросії", а рішення перейти до складу росії "підтримаємо".

У своєму зверненні путін додав, що росія захищатиме свою цілісність і незалежність усіма доступними засобами аж до застосування ядерної зброї.