» Не переховуюся і не маю наміру: спійманий на хабарі “слуга” Кузьміних “знайшовся” у Facebook

30 січень 2023, Понеділок, 06:32

Не переховуюся і не маю наміру: спійманий на хабарі “слуга” Кузьміних “знайшовся” у Facebook

4 Лютого 2022г.


КИЇВ. 4 лютого. Резонанс. Народний депутат від "Слуги народу" Сергій Кузьміних, якого напередодні НАБУ оголосило у розшук, заявив, що він ні від кого не переховується. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, передає Резонанс.

Цитата

"Я, Кузьміних Сергій, з подивом дізнався з інтернету про мій розшук, в який мене подало НАБУ. Шановні детективи, я не переховуюся і не маю такого наміру. Дивлячись на інформаційний тиск, офіційно повідомляю про готовність брати участь у всіх процесуальних діях. Вам відома вся інформація, яку надає мій адвокат Криворучко Л.С. кожен день на офіційну єлектронну адресу Національного антикорупційного бюро України", - написав Кузьміних.

Деталі

За словами нардепа, ні він, ні його адвокат не отримували повістку, як це передбачено за законом.

"Всі наші контакти працівникам НАБУ відомі. Повторююсь і наголошую, готові брати повну участь у всіх процесуальних діях і більш за всіх зацікавлений розповісти що відбулось і відстоювати свою позицію в суді", - додав нардеп.

Що було раніше

Сергія Кузьміних викрили на “гарячому” під час одержання неправомірної вигоди у 558 тис. грн.

Спійманий на хабарі "слуга" Кузьміних проігнорував три повістки до НАБУ та САП. Його адвокат повідомила детективам, що депутат нібито перебуває в лікарні, проте назву закладу не вказали.

НАБУ оголосило Кузьміних у розшук.

Нагадаємо

Нардеп задекларував квартиру у Житомирі та 3500 доларів готівки у дружини.