» Нелегальний видобуток граніту припинено в Хмельницької обл.

25 вересень 2022, Неділя, 23:03

Нелегальний видобуток граніту припинено в Хмельницької обл.

19 Липня 2017г.
Карьер в Хмельницком

Оперативники управління захисту економіки Нацполіції в Хмельницькій області встановили, що місцеве підприємство в супереч нормам законодавства здійснює промислове видобування граніту.

Про це йдеться у повідомленні департаменту захисту економіки Нацполіції України. За даним фактом слідчі обласної поліції відкрили провадження відповідно до ч.2 ст. 240 Кримінального кодексу України - порушення правил охорони або використання надр.

В межах провадження поліцейські з'ясували, що підприємство без подовження акту про надання гірничого відводу займалися видобувною діяльністю.

Отримавши ухвали суду на проведення обшуків, поліцейські виїхали за місцем знаходження адміністративних та виробничих приміщень.

Так, співробітники Управління захисту економіки в Хмельницькій області Нацполіції, слідчого відділу обласної поліції за процесуального керівництва місцевої прокуратури виявили 15 тис. т. незаконно видобутого граніту, який не встигли реалізувати загальною вартістю майже 3 млн грн.

Крім того вилучено фінансово-господарську документацію. "Вирішується питання щодо накладення арешту на виявлений граніт. На тепер встановлюються особи, які безпосередньо причетні до незаконного видобування корисних копалин", - йдеться у повідомленні.