» Невідомі облили главу Вищої кваліфкомісії суддів Козьякова зеленкою (оновлено)

03 липень 2022, Неділя, 13:46

Невідомі облили главу Вищої кваліфкомісії суддів Козьякова зеленкою (оновлено)

16 Листопада 2018г.
e3d3dcc6d8cf0d03c64c6f39b6189ea41ea7ddd6

16 листопада 2018 року близько 13.00 на виході з готелю Hilton у Києві, де відбувається VII Судовий форум, невідомі напали на голову Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергія Козьякова,

Один із нападників хлюпнув в обличчя голові Комісії зеленкою, а інший вилив зеленку на одяг. Після цього нападники втекли.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Судово-юридичну газету.

На місці події наразі працює поліція.

За фактом нападу на главу ВККС Сергія Козьякова, поліцією Києва розпочато розслідування за частиною 2 статті 346 - насильство щодо державного діяча. Від хімічного опіку очей Сергія Козьякова вберегло лише те, що він носить окуляри. Про це повідомив у соцмережі Facebook народний депутат України Антон Геращенко.

За його диними, поліція Києва проводить комплекс першочергових оперативних заходів з пошуку виконавців і замовників цього злочину.

- Думаю, що напад - це спроба помсти Сергію Козьякову за його принципову позицію в справі проведення чесного конкурсу в Антикорупційний і Верховний суд України. Ще однією метою замовників нападу може бути - залякати членів ВККС і міжнародних експертів. Внести фактор нервозності в їх роботу, заявив нардеп від Народного фронту.

Він звервся до керівництва правоохоронних органів України із закликом підвищити заходи безпеки для членів ВККС, і міжнародних експертів.