» Незаконно відвідувала окупований Крим: Тік-Ток блогерці з Москви заборонили в’їзд в Україну

30 березень 2023, Четвер, 15:34

Незаконно відвідувала окупований Крим: Тік-Ток блогерці з Москви заборонили в’їзд в Україну

17 Листопада 2021г.


КИЇВ. 17 листопада. Резонанс. Прикордонники заборонили в’їзд в Україну блогерці з Москви та виписали штраф за незаконні відвідини окупованого Криму. Про це повідомили у ДПСУ, передає Резонанс.

Цитата

"Сьогодні у пункті пропуску "Київ (Жуляни)" прикордонники виявили росіянку, яка влітку цього року порушила Порядок в’їзду-виїзду на ТОТ України незаконно відвідавши АР Крим", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Зазначається, що іноземка прилетіла в Україну рейсом з Варшави. Під час проведення додаткових контрольних заходів, які застосовуються до громадян країн міграційного ризику, в тому числі РФ, з’ясувалося, що мандрівниця – є порушницею українського законодавства.

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" встановили, що у серпні-вересні цього року 22-річна москвичка, яка є Тік-Ток блогеркою, незаконно відвідала Крим. На територію тимчасово окупованого півострову вона в’їжджала автомобілем через незаконно збудований міст через Керченську протоку.

"За порушення українського законодавства прикордонники оформили відносно росіянки адмінпротокол. Також блогерці заборонили в’їзд в Україну на 3 роки та попередили, що якщо протягом цього часу вона намагатиметься потрапити на територію нашої країни, термін заборони буде збільшено до 10 років", - відзначили у ДПСУ

З України росіянка має вилетіти найближчим зворотним рейсом.

Нагадаємо

Російському блогеру Іллі Варламову зняли заборону на в’їзд в Україну.