» Нідерланди надаватимуть Україні важке озброєння, броньовики і гаубиці – Рютте

16 серпень 2022, Вівторок, 03:24

Нідерланди надаватимуть Україні важке озброєння, броньовики і гаубиці – Рютте

11 Липня 2022г.


Нідерланди надаватимуть Україні важке озброєння, броньовики та самохідні гаубиці, повідомив прем'єр Нідерландів Марк Рютте.

«Звісно, Україна потребує нашої військової підтримки. Ми маємо підтримувати Україну складним сучасним типом зброї. Я закликаю всіх своїх колег у Європі та інших куточках світу, щоб вони допомагали важким озброєнням Україні. Ми надаватимемо від нашої країни важке озброєння, броньовики та самохідні гаубиці. Я хоче закликати союзників зробити те саме», – сказав Рютте на брифінгу в Києві.

Він також закликав допомагати Україні економічно.

«Ми маємо допомагати Україні економічно, щоб українська економіка працювала і далі - скільки можна, за нинішніх обставин. Ми не знаємо, скільки триватиме ця важка війна, але ми знаємо, що Україна і далі потребуватиме нашої підтримки, коли це все нарешті закінчиться», – додав прем'єр Нідерландів.

Марк Рютте сказав, що Нідерланди підтримуватимуть Україну «в будь-який можливий спосіб» «зараз і надалі».

На початку травня видання Forbes повідомляло, що ЗСУ отримають далекобійні САУ Panzerhaubitze 2000 – від Німеччини і Нідерландів та Caesar – від Франції. Загалом йшлося про 12 німецьких та 12 французьких одиниць техніки.