» Нідерланди відреагували на вихід Росії з консультаційної групи по авіакатастрофі MH-17

31 октябрь 2020, Суббота, 09:32

Нідерланди відреагували на вихід Росії з консультаційної групи по авіакатастрофі MH-17

16 октября 2020г.
20180523134129

Нідерланди шкодують про рішення російської сторони щодо виходу з консультаційної групи із розслідування авіакатастрофи малазійського Boeing MH17, - заявив на своїй сторінці у Twitter міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок.

Про це повідомляє Резонанс 16 жовтня із посиланням на Прямий

"Нідерланди дуже шкодують про це рішення. Особливо боляче родичам жертв авіакатастрофи", - йдеться у дописі.

Він також підкреслив, що уряд Нідерландів не буде відмовлятися від жодної можливості домогтися справедливості для 298 жертв та їхніх родичів.

Нагадаємо, Росія вийшла з консультативної групи щодо авіакатастрофи на МН-17 на Донбасі.

Раніше палата ради окружного суду Гааги прийняла рішення не розсекречувати імена 12 анонімних свідків у справі про катастрофу рейсу MH17 над Донбасом в 2014 році.

У Нідерландах головний прокурор Фред Вестербеке, який, зокрема, займався розслідуванням справи МН17, з 1 квітня 2020 року йде з посади.

Також суд у Гаазі у справі про збиття малазійського боїнга MH17 запросив супутникові знімки, на яких зафіксовано запуск ракети по пасажирському літаку.

Нагадаємо, за даними Державної прокуратури Нідерландів, Росія намагається перешкодити розслідуванню катастрофи рейсу MH17 в Україні в 2014 році, і вказує на можливість розкриття російськими спецслужбами особистостей свідків, чиї дані були засекречені з міркувань безпеки.

ЄВГЕНІЙ ЄНІН ПРО МАРКІВА, МН-17 ТА ІНШІ РЕЗОНАНСНІ СПРАВИ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram