01 грудень 2023, П'ятниця, 17:52

Нікчемні рішення, не варті паперу: в ОП відреагували на остаточну анексію територій України

5 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 5 жовтня. Резонанс. Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак назвав "ратифікацію" договорів про "приєднання" до росії захоплених територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей "нікчемним рішенням, яке не варте паперу". Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Telegram Єрмака.

Цитата

"Нікчемні рішення країни-терориста не варті паперу, на якому підписані. Колективна божевільня може і далі жити у вигаданому світі. Найкращі ліки – ЗСУ, високоточна зброя, офензива. Повернемо до реальності, заберемо все своє", – написав Єрмак.

Додамо

Радник керівника ОП Михайло Подоляк написав у Twitter, що західним політикам час остаточно позбутися ілюзії, що з росією  можна домовлятися.

"Послухайте промови путіна. Вони просякнуті презирством до західного світу, традиційної системи міжнародних відносин і міжнародного права. Його мрія – Європа під "російським чоботом", – зазначив Подоляк.

Нагадаємо

Сьогодні, 5 жовтня, володимир путін затвердив "ратифікацію" анексії окупованих територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей України.

Президент рф також призначив тимчасових виконувачів обов'язків "глав" анексованих територій.