Нікопольскі посадовці вкрали 3 млн грн. на ремонті доріг - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 июль 2020, Суббота, 06:22

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Нікопольскі посадовці вкрали 3 млн грн. на ремонті доріг

31 октября 2018г.

Поліція та прокуратура вважають, що службовці управління житлово-комунального господарств нікопольської мерії (Дніпропетровська обл.) віддали фірмам-підрядникам зайвих 3 млн грн. на замовленнях ремонту міських доріг.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на публікацію видання Наші гроші.

За даними слідства, у 2017 р. службовці УЖКГ одноосібно визначили підрядників та уклали прямі договори на капремонт доріг в Нікополі з ТОВ "Ресурс Н", ТОВ "Дорводбуд", ТОВ "Дніпробудгруп-21", ТОВ "НВП "Променергетика" на загальну суму 10 млн грн.

Правоохоронці встановили, що службовці 4-х фірм задля привласнення бюджетних коштів відремонтували дороги з асфальтобетонної суміші, яка не відповідає типу та марки, передбаченим проектами та локальними кошторисами, що призвело до руйнування дорожнього покриття.

Крім того, приватники складали та підписували акти виконаних робіт з капремонтів доріг в Нікополі із завищеними обсягами та вартістю, вказували машини та механізмів, які не використовувались, та завищували вартість та кількість асфальтобетонної суміші. Таке завищення призвело до збитків місцевому бюджету на суму понад 3 млн грн.