» Німеччина не хоче бачити в себе біглого депутата Онищенка

30 червень 2022, Четвер, 21:43

Німеччина не хоче бачити в себе біглого депутата Онищенка

17 Вересня 2018г.
Онищенко_2

Заява на отримання біглим депутатом Олемксандром Онищенком візи, подана ним до німецького посольства у Мадриді, була відхилена. Це підтвердила на запит Deutsche Welle речниця районної адміністрації округу Емсланд.

За процедурою, окружний відділ з питань іноземців мав розглянути заяву на отримання дозволу на проживання у разі, якщо посольство спершу дало би національну візу. "Для запланованої роботи на кінному заводі у Герцлаке потрібно було би, щоби у закордонному представництві Німеччини було видано національну візу", - пояснили у районній адміністрації. Німецькі відомства не повідомили про причини відмови у візі.

Як з'ясувало видання, у календар змагань, який веде Німецьке об'єднання з кінного спорту, на 2018 рік було зареєстровано два міжнародних заходи у Герцлаке: один 4-зірковий турнір у травні, ще один - у серпні. Як повідомили в об'єднанні, жоден з цих турнірів не відбувся. Причину скасування організатори не навели. Запити Deutsche Welle до компанії Онищенка Gut Einhaus Liegenschafts GmbH і до бургомістра Ганса Бескена з цього приводу залишилися без відповіді.

Deutsche Welle повідомляє, що маєток Айнгаус на околиці німецького селища Герцлаке вже декілька років належить українському мультимілліонеру і депутату Верховної Ради Олександру Онищенку. У цей маєток і в коней у Герцлаке українець вклав мільйони євро.

Бургомістр Герцлаке у розмові з DW розповів, як навесні 2017 року олігарх прийняв його у своєму маєтку і пообіцяв організовувати там міжнародні турніри з кінного спорту. Бургомістр взамін написав листа, адресованого органам влади, в якому заступився за Онищенка.