» Нова хвиля обшуків у “Київавтодорі”. Цього разу через багатомільйонні зловживання на купівлі спецтехніки

10 серпень 2022, Середа, 11:47

Нова хвиля обшуків у “Київавтодорі”. Цього разу через багатомільйонні зловживання на купівлі спецтехніки

10 Липня 2021г.


КИЇВ. 8 липня. Резонанс. Сьогодні у комунальній корпорації "Київавтодор" відбулась низка обшуків в рамках справи про багатомільйонні зловживання під час придбання спецтехніки. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на пресслужбу СБУ.

Цитата

“... у жовтні-листопаді 2020 року КК “Київавтодор” провела закупівлю всесезонних машин для літнього та зимового утримання доріг. За результатами проведених тендерів компанія уклала договори з підпорядкованою їй комерційною структурою. Предмет договору - поставка 24 дорожніх комбінованих машин на загальну суму 141 млн грн”, - йдеться в повідомленні.

Деталі

За наданою інформацією, СБУ задокументувала розкрадання бюджетних коштів посадовими особами "Київавтодору". У відомстві зазначають, що лише одна із закупівель цього підприємства завдала столичному бюджету збитки на понад 20 млн грн.

У рамках відкритого кримінального провадження у четвер СБУ провела ряд обшуків в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, "Київавтодорі", в офісах комерційних структур і за місцями фактичного проживання фігурантів.

Наразі вилучено фінансову документацію, а також електронні носії інформації. Викриття схеми проводиться спільно з Державним бюро розслідувань.

Нагадаємо

У травні відбулася низка обшуків комунальних підприємств Києва.

Зокрема, у вівторок, 11 травня, обшуки пройшли в КО "Київзеленбуд" - в рамках провадження в ухиленні від сплати податків при реконструкції столичних парків на суму понад 30 млн гривень.

У середу, 12 травня, в офісі КП "Спецжитлофонд" і в приміщеннях підрядних організацій пройшли обшуки в рамках кримінального провадження за фактом заволодіння коштами на суму понад 10,5 млн гривень.

У той же день відбулася ще низка слідчо-оперативних дій. Столична прокуратура спільно з Державною фіскальною службою провела обшуки в корпорації "Київавтодор". Слідчі дії відбувались в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків при проведенні робіт по ремонту доріг в Києві на суму понад 18 млн гривень.