» «Нова українська школа»: на Хмельниччині викрили привласнення бюджетних коштів

30 листопад 2022, Середа, 21:31

«Нова українська школа»: на Хмельниччині викрили привласнення бюджетних коштів

28 Лютого 2020г.
4757bbd68ad26601762537aed0bc76f4

Органами прокуратури спільно з іншими правоохоронними органами вживаються заходи до виявлення та розкриття правопорушень у сфері бюджетних відносин. Встановлено, що будівельним підприємством в рамках реалізації концепції «Нова українська школа» проведено реконструкцію та модернізацію приміщень загальноосвітньої навчального закладу у смт Чемерівці.

Про це Резонанс повідомили 28 лютого 2020 року у пресслужбі прокуратури Хмельницької област

Згідно умов укладеного між товариством та закладом освіти договору вартість вказаних робіт становила майже 5 млн грн, а під час виконання правочину сторони збільшили вартість ще на 400 тис грн.

За результатами аналітичного дослідження, проведеного оперативним управлінням Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, встановлено, що до офіційних бухгалтерських документів, які підтверджують вартість виконаних робіт, внесено недостовірні відомості.

Внаслідок цього за попередніми підрахунками з бюджету безпідставно сплачено більше 400 тис грн.

Як повідомив заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Ігор Бантюк, за вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Чемеровецького відділення Городоцького відділу Головного управління Національної поліції в області.

На даний час проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.