01 червень 2023, Четвер, 05:39

Новим прокурором Одещини став уродженець Вінницької області

17 Червня 2016г.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу прокуратури Одеської області нового керівника Олега Жученка. Участь у заході взяв і губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі, який назвав Генпрокурора України "своїм другом". Про це повідомляє Резонанс.

Пріоритетом у роботі оновленої обласної прокуратури, Юрій Луценко бачить "ретельну перевірку використання бюджетних коштів". "Я не терпітиму прокуратуру, яка роками не може розслідувати пограбування бюджетних коштів при дорожньому будівництві, зловживання тендерами, ігнорування фіктивних фірм, через які відмиваються кошти", - зазначив він.

"В Одесі не має залишатися недоторканних кланів, які порушують закон", - підкреслив Юрій Луценко.

Також Генеральний прокурор заявив про незадовільну криміногенну ситуацію на Одещині, зазначивши, що регіон займає перше місце за рівнем злочинності у державі.

За його даними, "у Києві, у Львові, навіть у Харкові зростання грабежів, крадіжок -  плюс 30, плюс 40, у вас в рази, в рази, я, чесно кажучи, не пам'ятаю навіть в 90-х таких цифр".

За інформацією ГПУ, Жученко Олег Дем’янович народився 20 січня 1986 року у м. Літин Вінницької області. У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю правознавство. З жовтня 2006 року по липень 2010 року працював на посадах слідчого та старшого слідчого прокуратури Ленінського району м. Вінниці Вінницької області. З липня 2010 року по січень 2012 року – заступник прокурора Староміського району м. Вінниці. З січня 2012 року по вересень 2015 року обіймав посади прокурора та старшого прокурора відділу прокуратури Вінницької області, прокурора Літинського району Вінницької області.

2(405)

З вересня по грудень 2015 року працював заступником прокурора Одеської області, а з грудня 2015 року – першим заступником прокурора області.