Новий голова офісу президента хоче вагомих доказів щодо переговорів Зеленського в Омані - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 16:06

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Новий голова офісу президента хоче вагомих доказів щодо переговорів Зеленського в Омані

14 февраля 2020г.

Аргументи журналістів програми "Схеми: корупція в деталях" щодо візиту президента Володимира Зеленського до Оману під час новорічних свят є недостатньо обгрунтовані.

Таку думку висловив у соцмережі новий голова Офісу президента Андрій Єрмак, передає Резонанс.

"Де свідчення конкретних людей? Де об’єктивні дані? Чи почули глядачі хоч щось окрім фрази "за свідченням наших джерел"? Основна проблема сюжету Схем в тому, що коментувати там нічого. Це все - неправда від початку і до кінця і немає жодного об‘єктивного твердження, яке могло б стати реальним, грунтовним предметом для обговорення", - зазначив А.Єрмак.

З його слів, влада готова відповідати на будь-які питання, готова до спілкування з журналістами. "Але хотілося б відповідати на питання, які базуються на фактах, а не припущеннях", - підкреслив голова Офісу президента.

За даними журналістів, в Оман 8 січня, коли там був В.Зеленський, прилітав секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев. Він прилетів вночі із Москви в Оман чартерним літаком із бортовим номером 9H-VJN.