» Новий очільник попросив ще декілька років почекати на нові обличчя в Нацполіції

30 червень 2022, Четвер, 22:02

Новий очільник попросив ще декілька років почекати на нові обличчя в Нацполіції

7 Жовтня 2019г.
Патрульная полиция

Керівництво Нацполіції має певні проблеми з оновленням особового складу, тому не завжди може швидко позбавитись від тіх, хто недоброчесно ставиться до службових обов'язків.

Про це заявив новий очільник Нацполіції України Ігор Клименко в інтерв'ю для видання Лівий берег, передає Резонанс.

"Трапляється, що особовий склад відмовляється виїжджати або навмисне затримує виїзд. Ми таких із системи реагування прибираємо. Але оскільки лава запасних у нас не дуже велика, доводиться перенавчати, пояснювати, що так робити не можна, десь застосовувати дисциплінарні заходи, а десь мотивувати. Для цього є дисциплінарний статут, яким ми регулюємо наші відносини з кожним співробітником", - зазначив він.

І.Клименко також визнав, що оновлення кадрів у Нацполіції відбувається дуже повільно. Але, за його слів, тому є певні пояснення.

"Нас – 130 тис. людей. Ще в 2015-му році заступник міністра внутрішніх справ того часу Ека Згуладзе казала, що для того, щоб поміняти весь особовий склад і знайти нові обличчя, необхідно 10-12 років. Міністр внутрішніх справ і ми знали, яку реформу починаємо, на які жертви йдемо. На сьогодні ми поміняли 40% персоналу. Залишилося 60%. Поновилося (через суди – ред.) не менше 3 тис. Звільняємо вдруге...", - констатував голова Нацполіції.

Він також додав, що суди при розгляді скарг на незаконне звільнення з лав Нацполіції не завжди виносять справедливі рішення.