13 квітень 2024, Субота, 01:56

Новий поворот у справі Шеремета: Нацполіція вийшла на можливих замовників убивства

4 Січня 2021г.
5ff2de823924b

У грудні 2020 року слідство Нацполіції отримало за допомогою Служби зовнішньої розвідки України певну інформацію, що представляє інтерес в розслідуванні підриву журналіста Павла Шеремета в 2016 році.

Про це інформує Резонанс 4 січня із посиланням на пресслужбу НПУ.

Документи та аудіозаписи, крайні з яких датовані 2012 роком, вже надійшли в розпорядження слідства і становлять інтерес з точки зору встановлення замовників злочину.

Фрагменти інформації, яка є в розпорядженні слідства Нацполіції, опубліковані в мережі Інтернет. На оприлюднених записах невстановлені особи обговорюють питання вбивства журналіста Павла Шеремета. Зокрема, наголошувалося на варіанті отруєння із використанням токсичних речовин, а також підрив.

На даний момент слідство Нацполіції отримали дозвіл на проведення слідчих дій в одній з європейських країн. Крім того, особу-розпорядника переданої інформації запросили для проведення необхідних слідчих дій.

Нагадуємо, що справу стосовно виконавців підриву Павла Шеремета передано до суду, щодо замовників виділене окреме кримінальне провадження, розслідування в якому триває.

Нацполіція звертається до всіх – і до українських громадян, і до іноземців: кому відома будь-яка інформація про замовлення вбивства Павла Шеремета, прохання звертатися до органів поліції.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ стало відомо, що спецслужби Білорусі обговорювали вбивство Павла Шеремета.

У СПРАВІ ШЕРЕМЕТА ОГОЛОСИЛИ ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram