06 грудень 2023, Середа, 14:22

Новий жест доброї волі? У міноборони рф вигадали “перегрупування” військ у Балаклії та Ізюмі

10 Вересня 2022г.


КИЇВ. 10 вересня. Резонанс. У міністерство оборони росії вирішили дещо прикрасити події на Харківщині і оприлюднили вигадку, що російські збройні формування провели "перегрупування" підрозділів, які перебували у Куп’янську та Ізюмі Харківської області, передає Резонанс із посиланням на "заяву" російського відомства.

Цитата

"Для досягнення заявлених цілей спеціальної військової операції зі звільнення Донбасу ухвалено рішення перегрупувати російські війська, що знаходяться в районах Балаклії та Ізюму для нарощування зусиль на Донецькому напрямку", — йдеться у повідомленні.

Додамо

У рф зазначають, що протягом трьох діб провели "операцію зі згортання та організованого перекидання ізюмсько-балаклійського угруповання військ" на територію так званої "донецької народної республіки".

"У ході цієї операції проведено низку відволікаючих та демонстраційних заходів із позначенням реальних дій військ", - додали у рф, коменутючи черговий "жест доброї волі".

Нагадаємо

Втрати російських окупантів, з початку повномасштабного вторгнення рф, в Україні сягнули вже близько 52 250 осіб, 2136 танків, 212 гелікоптерів та сотень одиниць військової техніки.