НОВОСТИ - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

05 июнь 2020, Пятница, 11:14

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
Архів
5 июня 2020

До Конституційного Суду України надійшло конституційне подання Верховного Суду щодо конституційності встановлення обмежень на час карантину, передбачених положеннями окремих нормативно-правових актів, ухвалених Кабінетом Міністрів України та Верховною Радою України.

 


5 июня 2020

4 червня 2020 року в Офісі Генерального прокурора відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів щодо стану протидії катуванням працівниками органів правопорядку, а також нелюдському та такому, що принижує гідність, поводженню і покаранню.


Архіа
5 июня 2020

Уважно ознайомився з поданням Верховного суду (без України) до Конституційного суду України стосовно так званих карантинних обмежень. Не перестаю дивуватись, з яким цинізмом доброчесні судді «піклуються» про права пересічних українців.


4 июня 2020

Приморський районний суд міста Одеси розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка 1998 року народження відповідно до частини першої статті 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення за жорстоке поводження з тваринами.


4 июня 2020

Ви тільки вдумайтесь, нинішній прокурор Київської області з відому Генерального прокурора звільнив з прокуратури цієї області нещодавно більше 40 прокурорів!!! Про який тоді рівень прокурорського нагляду можна говорити і що в таких умовах ми можемо очікувати від прокуратури, де стільки вакансій?!


4 июня 2020

В Україні немає жодних «секретних тюрем СБУ», а чутки про системні порушення прав людини цілеспрямовано поширюються з подачі проросійських пропагандистів. Про це Голова Служби безпеки Іван Баканов заявив під час координаційної наради керівників правоохоронних органів держави, що відбулася в Офісі Генерального прокурора 4 червня у Києві.


4 июня 2020

Парламент ухвалив у другому читанні законопроєкт президента Володимира Зеленського про «злодіїв в законі». За проголосували 236 народних депутатів.


4 июня 2020

Військова прокуратура Криворізького гарнізону Південного регіону України 03.06.2020 закінчила досудове розслідування та направила до суду обвинувальний акт стосовно директора Нікопольської філії ДП «Стандартметрологія», який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України.


4 июня 2020

Прокуратура АР Крим спільно з ГУНП в АР Крим та м. Севастополя повідомили про підозру старшому слідчому незаконно створеного слідчого відділу Управління ФСБ Росії по Республіці Крим і м. Севастополя, за фактом незаконного позбавлення волі кримчан за нібито участь в діяльності організації «Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі» (Севастопольська група), за ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі).


4 июня 2020

Суд дав дозвіл на примусовий привід п’ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка в ДБР 10 червня для допиту як свідка в кримінальному провадженні щодо переміщення з приховуванням від митного контролю через кордон України колекції із 43 картин всесвітньо відомих художників. Адвокат Порошенка заявляє про порушення Кримінального процесуального кодексу.


4 июня 2020

За процесуального керівництва військової прокуратури Хмельницького гарнізону 3 червня 2020 року задокументовано факт прийняття пропозиції та в подальшому одержання неправомірної вигоди заступником військового комісара Хмельницького об’єднаного військового комісаріату (ч. 3 ст. 368 та ч. 4 ст. 426-1 КК України).


4 июня 2020

Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу прокурора на вирок Заліщицького районного суду від 28 лютого 2020 року Василеві П.