НОВОСТИ — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 август 2020, Пятница, 00:10

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
6 августа 2020

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Громадської організації «Рада громадського контролю» до Національного антикорупційного бюро України, Директора НАБУ щодо скасування результатів інтернет-голосування за склад Ради громадського контролю при Бюро. ОАСК здійснюватиме розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.6 августа 2020

Органи прокуратури Хмельницької області продовжують активну роботу щодо захисту інтересів держави і територіальної громади в медичній сфері та пов’язаних із ними бюджетних правовідносин. У зв’язку із цим, органи прокуратури захищають інтереси держави заходами представницького характеру.


6 августа 2020

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області 3 серпня 2020 року визнав винним військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з військових частин в умисному тяжкому тілесному ушкоджені, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).


6 августа 2020

Прокуратура АР Крим повідомила про підозру у вчиненні шахрайства (ч. 3 ст. 190 КК України), особі, яка через мережу Інтернет здійснювала продаж неіснуючих товарів. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.


6 августа 2020

Прокуратурою міста Києва спільно зі слідчим управлінням ГУ НП у місті Києві завершено досудове розслідування відносно особи, яка у змові з уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб організувала протиправну схему вимагання неправомірної вигоди у сумі 5 млн доларів США від колишнього голови правління ПАТ «Актабанк» (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 368-4 КК України).


6 августа 2020

«Я не можу нікому заборонити згадувати моє ім’я в приватних розмовах, так само як і не можу відповідати за зміст цих розмов, — заявив голова ДСА України Зеновій Холоднюк у коментарі виданню «Kyiv Post» стосовно обвинувачень, пред’явлених йому НАБУ.


6 августа 2020

Поліцейський стверджує, що причина того, що він іде на пенсію, не пов’язана з критикою його дій під час спецоперації із затримання «полтавського терориста».


6 августа 2020

Сторони обговорили посилення співпраці між двома країнами, зокрема, в питаннях кіберзагроз, боротьбі з транснаціональною злочинністю, та нелегальною міграцією.


6 августа 2020

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього інспектора батальйону УПП в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції. Сержант поліції обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).12


6 августа 2020

На проблемах інституційної незалежності судової влади акцентував увагу суддя Конституційного Суду України Віктор Городовенко під час свого виступу на VIII Міжнародному судово-правовому форумі. «Інституційна незалежність судової влади повинна сприйматися як ультиматум», – зазначив суддя.


6 августа 2020

В УЗ досі згадують, як Сергій Лещенко боровся за збереження на посаді близького до Кравцова голови тендерного комітету філії «Центр забезпечення виробництва» Укрзалізниці Валерія Шергіна, якого публічно називав «особистим агентом». Основним завданням Шергіна начебто було забезпечення недоторканності «газових схем» та постачальників газу на УЗ.