» ОАСК просять зобов’язати Мін’юст через суд припинити діяльність «Центру протидії корупції»

05 грудень 2022, Понеділок, 10:06

ОАСК просять зобов’язати Мін’юст через суд припинити діяльність «Центру протидії корупції»

16 Червня 2020г.
630_360_1502889657-2766

ОАСК просять зобов’язати Мін’юст звернутись до суду щодо припинення діяльності ГО «Центр протидії корупції». Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Про це пише Резонанс 16 червня із посиланням на прес-службу суду.

Позивач, просить суд визнати протиправною бездіяльність Міністерства юстиції України щодо не прийняття рішення з приводу не відповідності діяльності ГО «Центр протидії корупції» вимогам Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та не звертається до суду з позовом про припинення діяльності відповідної громадської організації.

СУД ВИЗНАВ ПРОТИПРАВНИМ ВИСНОВОК УІНП ЩОДО СИМВОЛІКИ СС «ГАЛИЧИНА» (ДОКУМЕНТ)

Позивач вважає, що інформація, яка оприлюднена у ЗМІ свідчить про те, що «Центр протидії корупції», аналізуючи діяльність дивізії військ СС «Галичина», займається пропагандою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, чим порушує чинне законодавство.

Водночас, позивач просить ОАСК зобов’язати Мін’юст звернутись з позовом до суду про припинення діяльності ГО «Центр протидії корупції» у порядку передбаченого Законом «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Наразі суд вирішує питання про відкриття провадження за даним позовом.

ШАБУНІН ПРОТИ ВАКСУ: ЩО НЕ ВЛАШТОВУЄ АКТИВІСТА?