» ОАСК розпочав розгляд позову стосовно звільнення Авакова

30 червень 2022, Четвер, 18:34

ОАСК розпочав розгляд позову стосовно звільнення Авакова

11 Березня 2019г.
Аваков

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом до прем’єра України Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо не подання до Верховної Ради подання про звільнення очільника МВС.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ОАСК. Суд розглядитиме дану адміністративну справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Як відомо, спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше 60 днів із дня відкриття провадження.

Позивач просить суд визнати протиправними дії А.Авакова, а саме порушення положень ст.7 закону України "Про Кабінет міністрів України", що стосуються вимог до членів уряду.

Водночас, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність прем`єр-міністра щодо нездійснення контролю за діяльністю очільника МВС, не подання до ВР подання про звільнення міністра А.Авакова, а також просить суд зобов’язати очільника Кабміну внести до парламенту відповідне подання.