ОАСК скасував рішення НБУ щодо призначення голови наглядової ради Ощадбанку - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 01:00

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ОАСК скасував рішення НБУ щодо призначення голови наглядової ради Ощадбанку

19 февраля 2020г.

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним та скасував рішення комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків Національного банку України. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ОАСК.

Цім рішенням НБУ було відмовлено Шевкі Аджунеру у погодженні  на посаду голови наглядової ради державного Ощадбанку України. Відповідне рішення у справі за позовом Ш.Аджунера до Нацбанку ОАСК ухвалив 18 лютого.

В ході дослідження обставин справи суд з’ясував, що НБУ вийшов за межі своїх повноважень не лише у процедурі проведення погодження позивача на посаду, але і під час самої перевірки на відповідність кваліфікаційним вимогам, оцінюючи не кваліфікаційні вимоги, а виконання посадових обов’язків голови Наглядової ради АТ "Ощадбанк".

Рішення набирає законної сили відповідно до ст.255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржено до суду апеляційної інстанції в порядку та у строки, встановлені статтями 293, 295–297 КАСУ.