» ОАСК відкрив провадження щодо призначення Ірини Венедіктової керівником ДБР, – ЗМІ

07 грудень 2022, Середа, 07:41

ОАСК відкрив провадження щодо призначення Ірини Венедіктової керівником ДБР, – ЗМІ

28 Лютого 2020г.
Венедіктова-Бірюков

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом до Президента України Володимира Зеленського про відсутність у нього компетенції призначати тимчасово виконуючу обов'язки директора ДБР Ірину Венедіктову.

Про це 28 лютого 2020 року пише Резонанс із посиланням на Судовов-юридичну газету.

«Друзі, вчора Окружний адміністративний суд м.Києва відкрив провадження за моїм позовом до Президента України Володимиру Зеленському про відсутність у нього компетенції призначати тимчасово виконуючу обов'язки директора ДБР Ірину Венедіктову», - повідомив на своїй сторінці у Facebook член ГО «Рада громадського контролю», екс-радник директора ДБР Олег Шрам. Правник також виклав відповідні документи.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження, - уточнили в ОАСК.

Нагадаємо раніше Окружний адміністративний суд міста Києва повідомляв про позов до Президента України Володимира Зеленськомого. Позивач Олег Шрам просить суд визнати відсутність компетенції (повноважень) у глави держави призначати тимчасово виконуючого обов'язки директора Державного бюро розслідувань.

ТЕТЯНУ ЧОРНОВОЛ ДБР ЗАПІДОЗРИЛО У ПЕРЕШКОДЖАННІ РОБОТІ ЖУРНАЛІСТА (ОНОВЛЕНО)

Як писав Резонанс, Конституційний суд України визнав неконституційним законопроект про закріплення в Основному Законі права Президента України призначати директорів Державного бюро розслідувань і Національного антикорупційного бюро.

СУД ПРОСЯТЬ ЗУПИНИТИ ДІЮ НАКАЗУ ВЕНЕДІКТОВОЇ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ФОРМУВАННЯ РГК ПРИ ДБР