» ОАСК відкрив провадження за скаргою щодо призначення Мальованого головою Держекоінспекції

31 октябрь 2020, Суббота, 08:39

ОАСК відкрив провадження за скаргою щодо призначення Мальованого головою Держекоінспекції

21 сентября 2020г.
0
119815221_169263554814936_9162282229991933659_n

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження в адміністративній справі за позовом Єгора Фірсова до Кабінету Міністрів України.

Про це повідомляє Резонанс 21 вересня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Позивач просить суд скасувати розпорядження Уряду від 20 травня 2020 року про призначення А.Мальованого Головою Державної екологічної інспекції України.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання на 13 жовтня 2002 року.

Нагадаємо, у Державній екологічній інспекції нині працюють над законодавчими змінами, щоб імплементувати європейські норми до українського законодавства.

Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований у вересні на своїй сторінці у Facebook розповів, що ДЕІ робить в цьому напрямку.

Перше – це, звісно, законопроект №3091 «Про державний екологічний контроль», який дуже важливий для реформування природоохоронної галузі. На останньому засіданні комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування я наполягав на тому, щоб проект закону був направлений на доопрацювання. Впевнений, що тільки повний, заснований на європейських нормах, деталізований законопроект може бути прийнятий. А для цього потрібні час та зусилля.

Друге – Держекоінспекція працює над проектами постанов та наказів Міндовкілля, які дозволять упорядкувати нашу роботу. Наприклад, зараз у міністерстві розглядається положення про порядок обчислення розміру відшкодування та сплати збитків, заподіяних внаслідок забруднення із плавзасобів. Наказ про затвердження цього порядку дозволить нам нараховувати збитки за єдиними правилами», - написав Мальований.

Голова ДЕІ сподівається на швидке втілення законодавчих ініціатив та бачить підтримку Міністерства довкілля та природних ресурсів на цьому шляху.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.