» ОАСК відкрив провадження за адмінпозовом щодо законності призначення заступників Венедіктової

02 лютий 2023, Четвер, 13:06

ОАСК відкрив провадження за адмінпозовом щодо законності призначення заступників Венедіктової

30 Січня 2020г.
4d54e0f57063ab231edd2fd92f6fdb998f56d00d

В Окружному адміністративному суді міста Києва оскаржують рішення комісії щодо визначення переможців у конкурсі для призначення на посади першого заступника та заступників директора ДБР. Про отримання відповідного позову повідомила пресслужба суду.

Про це 30 січня 2020 року повідомляє Резонанс із посиланням на Радіо Свобода.

- Позивач просить суд визнати протиправним та скасувати рішення Конкурсної комісії Державного бюро розслідувань від 10 січня 2020 року про визначення переможців у конкурсі для призначення на посади першого заступника та заступників Директора ДБР. Окрім цього, позивач просить суд зобов’язати Комісію допустити його до участі у зазначеному конкурсі, – йдеться в повідомленні суду без вказування імені позивача.

Повідомляється, що суд відкрив провадження за цим адміністративним позовом.

- Розгляд справи здійснюватиметься в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами, – додали в суді.

БАБІКОВ НЕ БАЧИТЬ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У СВОЇЙ РОБОТІ В ДБР (ОНОВЛЕНО)

- Державним бюро розслідувань нині вже керує колишній адвокат Януковича. Не пані Венедіктова, а її перший заступник Бабіков. Т.в.о. директора вміє хіба зухвалі відеоролики записувати, але вона не є криміналістом. Вона цивіліст, людина, котра не має жодного досвіду роботи з кримінальним процесом. А пан Бабіков як раз на цьому спеціалізується. Тому саме він буде керувати ДБР і далі, а не вона, - заявив 27 січня в інтерв‘ю Резонансу народний депутат 8-го скликання Ігор Луценко.