» ОАСК заборонив будівництво у Печерському районі столиці

04 липень 2022, Понеділок, 19:04

ОАСК заборонив будівництво у Печерському районі столиці

16 Жовтня 2019г.
mech

Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення у справі за позовом до Державної архітектурно – будівельної інспекції України про визнання протиправним Дозволу на виконання будівельних робіт «Будівництво житлового будинку з офісними приміщеннями та вбудованою автостоянкою на вул. Мечникова, 7-б у Печерському районі м. Києва» від 31 серпня 2018 року. З відповідним позовом до суду звернулись мешканці прилеглих будинків.

Про це повідомляє Резонанс 16 жовтня 2019 року із посиланням на пресслужбу Окружного адміністративного суду міста Києва.

Розгляд справи відбувався у порядку спрощеного позовного провадження. В ході розгляду справи суд встановив, що на момент видачі оскаржуваного Дозволу ДАБІ України не було враховано той факт, що містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки від 21 травня 2010 року №009-233, видані Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА, втратили свою чинність. Саме містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки є основою проектної документації на будівництво, в тому числі і дозволів на виконання будівельних робіт. Суд дійшов висновку про те, що ДАБІ України, у межах спірних правовідносин, діяло необґрунтовано, упереджено, без дотримання принципу рівності перед законом та поза межами своїх повноважень.

З огляду на вищезазначене, суд повністю задовольнив вимоги позивачів та скасував вищезгаданий дозвіл на виконання будівельних робіт по вул. Мечникова, 7-б у Печерському районі столиці, - поінформував ОАСК.