Обов’язки прокурора Києва виконує експрокурор відділу розгляду депутатських звернень і запитів ГПУ - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

05 июнь 2020, Пятница, 03:42

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Обов’язки прокурора Києва виконує експрокурор відділу розгляду депутатських звернень і запитів ГПУ

17 февраля 2020г.

У столичній прокуратурі під головуванням виконувача обов’язків прокурора міста Києва Євгена Стояновського відбулася координаційна нарада за участі керівництва правоохоронних органів столиці, на якій обговорено стан запобігання, протидії та подолання злочинності у місті Києві. Про це пише Резонанс 17 лютого 2020 року із посиланням на прокуратуру міста Києва.

За даними прес-служби, у роботі наради взяли участь заступник голови Національної поліції України - начальник ГУ НП в місті Києві Андрій Крищенко, заступник прокурора міста Києва Максим Бака, перший заступник начальника ГУ СБУ у місті Києві та Київській області Ігор Чайковський, начальник оперативного управління ГУ ДФС у місті Києві Роман Семенець, начальник СУФР ГУ ДФС у місті Києві Сергій Новачук, перший заступник директора територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, Сергій Олійник, начальник СУ ГУ НП у місті Києві Олександр Пивовар, начальник кримінальної поліції ГУ НП у місті Києві Герман Приступа, начальник УБЗПТЛ ГУ НП у місті Києві Сергій Сотніков, начальник управління протидії наркозлочинності ГУ НП у місті Києві Олександр Сахно, керівник управління стратегічних розслідувань в місті Києві ДСР НП України Денис Дем’янюк, начальник Київського управління протидії кіберзлочинності ДК НП України Іван Тимошенко, керівники структурних підрозділів прокуратури міста Києва.

Розпочинаючи нараду, Євген Стояновський відмітив позитивні напрацювання за минулий рік, зокрема у розслідуванні корупційних правопорушень, протидії організованій злочинності, а також завершення слідства у низці актуальних кримінальних проваджень у бюджетній та банківській сферах.

Разом з тим, за словами виконувача обов’язків прокурора міста Києва, потребує значної активізації робота правоохоронних органів з протидії кіберзлочинності, нелегальному гральному бізнесу, незаконному заволодінню транспортними засобами, у сфері незаконного обігу наркотиків та зброї, вуличній злочинності.

Як інформує Резонанс, згідно із декларацією за 2019 рік  в.о. прокурора м. Києва Євген Стояновський раніше працював у Генеральній прокуратурі Украіни - прокурором відділу розгляду депутатських звернень і запитів управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів.

26 грудня 2019 року наказом Генерального прокурора він був призначений на посаду першого заступника прокурора міста Києва.

За даними прокуратури столиці, Євген Стояновський народився 1979 року у м. Запоріжжя. У 2001 році закінчив військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство». З 2001 по 2010 роки працював на посадах слідчого, старшого слідчого, помічника військового прокурора гарнізону, прокурора відділу та помічника військового прокурора Центрального регіону України.

З 2010 року переведений до Генеральної прокуратури України, де обіймав посади від прокурора відділу Головного управління військових прокуратур до начальника відділу Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді Генеральної прокуратури України.

З вересня по грудень 2019 року — заступник начальника Департаменту представництва інтересів держави в суді — начальник управління організації представництва Департаменту представництва інтересів держави в суді Генеральної прокуратури України.

ПРОКУРОР КИЄВА РОМАН ГОВДА ПОДАВ У ВІДСТАВКУ, — ДЖЕРЕЛО