01 грудень 2023, П'ятниця, 18:35

Обрання запобіжного заходу президенту “Мотор Січі”: засідання проводять у закритому режимі

24 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 24 жовтня. Резонанс. Шевченківський районний суд Києва у закритому режимі проводить засідання щодо обрання запобіжного заходу президенту компанії "Мотор Січ" В'ячеславу Богуслаєву, якого підозрюють у незаконному постачанні в росію українських авіадвигунів. Про це в Telegram повідомив радник голови МВС Антон Геращенко, пише Резонанс.

Цитата

"У Шевченківському районному суді Києва почали обирати запобіжний захід для президента компанії "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва", – написав Геращенко.

Деталі

За словами радника глави МВС, обвинувачений поки що відмовляється від будь-яких коментарів щодо звинувачення.

"Прокурори просять проводити закрите судове засідання, оскільки справа стосується державної таємниці. Суддя ухвалив рішення проводити засідання у закритому режимі, всю пресу попросили залишити зал", – повідомив Геращенко.

Нагадаємо

23 жовтня президента промислового гіганта "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва затримали за підозрою у незаконному постачанні до росії українських авіадвигунів.

Служба безпеки України опублікувала аудіозаписи телефонних розмов Богуслаєва, які, як повідомили у спецслужбі, підтверджують його співпрацю із ворогом.