» Обрано голів новоутворених судів у Крамататорську та Вінниці

02 липень 2022, Субота, 02:57

Обрано голів новоутворених судів у Крамататорську та Вінниці

1 Жовтня 2018г.
Віталій Кузьмишин
Віталій Кузьмишин

Зборами суддів новоутворених Першого та Сьомого апеляційних адміністративних судів обрано голів судів.

За інформацією прес-служби Ради суддів України, головою Першого апеляційного адміністративного суду обрано Геращенка Ігоря Володимировича, колишнього голову Донецького апеляційного адміністративного суду. Юрисдикція новоутвореного суду поширюється на Донецьку та Луганську області. Розташовується суд у місті Краматорськ.

Згідно з декларацією його родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки, племінниця судді Юлія Громоклицька з 2017 року працює головним спеціалістом в Київському апеляційному адміністративному суді.

Про це повідомляє Резонанс.

Сьомий апеляційний адміністративний суд очолив Кузьмишин Віталій Миколайович, екс-голова Вінницького апеляційного адміністративного суду. Новоутворений суд в апеляційному окрузі включає Вінницьку, Житомирську, Хмельницьку та Чернівецьку області, з місцезнаходженням у місті Вінниці.

За даними Чесно. Фільтруй суд, суддя В. Кузьмишин має розгалужені родинні зв’язки у судових та правоохоронних органах.  Так дружина судді  - Кузьмишина (Романчук) Олена Миколаївна з 2008 року суддя Київського апеляційного адміністративного суду. Мазурик Алла Володимирівна (племінниця судді) з 2017 року працює діловодом Вінницького окружного адміністративного суду. Поночовний Ігор Миколайович (брат дружини судді) упродовж 2016 року працював начальником управління в прокуратурі Полтавської області. До цього часу, з 2015 по 2016 роки працював старшим слідчим, заступником начальника прокуратури міста Києва, з 2014 по 2015 роки – заступником прокурора Оболонського району міста Києва, з 2012 по 2014 роки – слідчим, старшим слідчим прокуратури міста Києва. Поночовний Євген Володимирович (двоюрідний брат дружини судді) – з 2011 по 2017 рік працював у Білоцерківській ВКУДПС України в Київській області №35.

Кузьмишина Алла Леонідівна (колишня дружина судді) – з 2007 року здійснює адвокатську діяльність.

БОРИС ПЛОТНИЦЬКИЙ ОЧОЛИВ ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД