» Обставини “справи Шпака” мають бути розслідувані

04 жовтень 2022, Вівторок, 16:45

Обставини “справи Шпака” мають бути розслідувані

23 Січня 2018г.
0
538x720

Департамент спецрозслідувань ГПУ займається здирництвом в особливо великих розмірах! Про це вчора повідомив мені власник столичного ресторану "Антпвертен" Олександр Шпак.

БИЗНЕС В ГПУ

3 мільйона доларів, до 900 тисяч євро, 3 мільйона гривень, майже 4 кг золота, коштовні годинники, ключі від автомобілів "Lexus", інші цінності були вилучені влітку 2017 року під час обшуку із квартири сина пана Шпака у справі "злочинної організації Януковича". Рішеннями чернігівського і маріупольського судів на ці кошти накладався арешт. Невдовзі апеляційні інстанції визнавали правоохоронців порушниками закону і вимагали повернути майно. Але прокурори не квапились їх виконувати, адже вважають, що все арештоване належить колишньому заступнику Міністра внутрішніх справ часів Януковича Лекарю С.І.

На сьогоднішній день існує вже третя ухвала Подільського райсуду Києва про накладання чергового арешту, яка оскаржується Олександром Шпаком. Я уважно вивчив матеріали справи, поспілкувався з керівником вищезгаданого департаменту ГПУ Сергієм Горбатюком і вважаю наступне.

Якщо у слідства є беззаперечні докази того що це не кошти родини пана Шпака і вони мають кримінальне походження, то навіщо було фальшувати ухвалу Новозаводського райсуду м.Чернігів (до речі того, де вперше судили Корбана) і вписувати туди недостовірні дані про власника квартири і вказувати замість нього Лекаря? Потім після скасування завідомо неправосудної ухвали порушувати підсудність, бігти в Маріуполь (до речі де судили екс-комбата Донбасу "Гала")? Ми всі знаємо, що це підконтрольні ГПУ суди, які виносять на замовлення прокурорів незаконні рішення. А місце злочину то Київ!!!

Під час досудового слідства після провалу в судах прокурори відкривають нові кримінальні провадження за іншими статтями, потім повертаються до попередніх. Ці метання вказують що не має належної доказової бази, справа до вироку не дійде. Але звісно, використовуючи сумнівний механізм, який був застосований при поверненні "1,5 млрд.дол. Януковича", арештоване майно намагатимуться конфіскувати.

Якщо це так, то у мене не має жодного сумніву що потерпілі виграють справу в ЄСПЛ і Україна ще буде платити їм компенсацію. Нагадаю, пан Горбатюк вже визнавався порушником прав людини за рішенням європейського суду і мав би бути люстрованим. Про що ще у квітні 2017 року повідомляв генпрокурор Юрій Луценко.

На жаль ситуація виглядає набагато гіршою. За словами Олександра Шпака до нього двічі наближувались адвокати, які мають тісні стосунки з прокурорами, які ведуть справи Революції гідності. За 25% від вартості арештованого вони обіцяли повернути все. Тобто хотіли 1,5 мільйони доларів за свої послуги. Невже це правда, яка постійно висить у повітрі, але яку всі бояться озвучити?

Основна причина чому ніхто з банди Януковича не сидить у в'язниці це те, що злочинці поділились награбованим із прокурорами! І лише ті, хто не вважає себе винним вирішують боротись за свої права.

Обставини "справи Шпака" мають бути розслідувані. Направляю генпрокорору Луценку заяву про кримінальні правопорушення прокурорів Департаменту спецрозслідувань ГПУ на чолі з Сергієм Горбатюком!

Джерело

ДІАМАНТОВІ ПРАВООХОРОНЦІ-ГОПНИКИ. АБО ПРО ЩО МОВЧИТЬ ЛУЦЕНКО (ДОКУМЕНТИ)

Купрій
Віталій Купрій Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності