» Обвал будівель під час вибухів: як діяти, розповіли в МВС

07 лютий 2023, Вівторок, 01:26

Обвал будівель під час вибухів: як діяти, розповіли в МВС

15 Січня 2023г.


КИЇВ. 15 січня. Резонанс. У випадку руйнування будівлі, в якій ви перебуваєте слід спробувати покинути її якнайшвидше. Однак, якщо зробити це не можливо слід дотримуватися певних правил, про які розповіли в Міністерстві внутрішніх справ, передає Резонанс.

Поради від МВС:

  • Якнайшвидше покиньте будівлю, але не користуйтеся ліфтом. При можливості попередьте інших про небезпеку обвалу. Зберігайте спокій та не створюйте тисняву під час спуску сходами. Відійдіть від будинку якомога далі.

  • Якщо будівлю покинути неможливо: тримайтеся подалі від вікон та балкону; за можливості перекрийте воду, газ та знеструмте приміщення; розмістіться у куті, біля отвору дверей, між балками, каркасами або під столом.

  • Якщо ви опинилися під завалами: кличте на допомогу; намагайтеся вивільнити руки та ноги; при можливості телефонуйте 101; можете спробувати розбирати навколо себе завал, але не чіпайте те, на чому все тримається. В очікуванні допомоги при можливості стукайте по трубах чи батареях.

Нагадаємо

Внаслідок російського ракетного удару по житловому будинку в Дніпрі загинув вже 21 мирний мешканець. Ворожий удар зруйнував 72 квартири. За інформацією з прописок, це 100-200 людей, з них близько 50 – діти.

За даними міськради Дніпра, до робіт залучено понад 520 людей та 140 одиниць техніки.