» Обвинувальний акт стосовно депутата Запорізької міськради, якого викрито на хабарі, скеровано до суду

06 лютий 2023, Понеділок, 04:20

Обвинувальний акт стосовно депутата Запорізької міськради, якого викрито на хабарі, скеровано до суду

18 Січня 2021г.
03064(2) (1)

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та міста Севастополя скеровано до суду обвинувальний акт стосовно депутата Запорізької міської ради – заступника голови постійної комісії з питань власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, поєднане з вимаганням) та ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом).

Про це повідомляє Резонанс 18 січня із посиланням на пресслужбу АРК та міста Севастополя 

Санкція статей передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний депутат вимагав та отримав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 12 тисяч доларів США за позитивне вирішення питання щодо виділення у власність останньому земельної ділянки на території м. Запоріжжя, а також неправомірну вигоду в розмірі 1 тисячі доларів США за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, з метою вирішення питання із внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

Досудове розслідування здійснювалось Територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Мелітополь, що поширює свою діяльність на Автономну Республіку Крим.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram