» В Одесі викрито контрабанду підроблених марок акцизного податку України на 40 млн грн

18 серпень 2022, Четвер, 19:15

В Одесі викрито контрабанду підроблених марок акцизного податку України на 40 млн грн

30 Березня 2021г.
odesavikrili_30032021_1

Вантаж прибув у пункт пропуску митного поста «Чорноморськ» для оформлення. Під виглядом одягу, тканини та фольги намагалися везти майже 1,8 млн підроблених марок акцизного податку України.

Про це повідомляє Резонанс 30 березня із посиланням на ДСР Нацполіції.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції спільно зі співробітниками Одеської митниці виявили та перекрили міжнародний канал незаконного переміщення підроблених марок акцизного податку України через державний кордон.

За інформацію поліцейських, до пункту пропуску «Чорноморський рибний порт» митного поста «Чорноморськ» повинен був прибути вантаж, в якому приховані марки.

30 березня під час огляду автомобіля в порядку статті 338 (огляд та переогляд товарів, транспортних засобів) Митного кодексу України, серед вантажу з одягом, тканиною та фольгою було виявлено 18 котушок із підробленими марками акцизного податку України.

За попередніми підрахунками, на територію України намагалися ввезти майже 1,8 млн штук на суму понад 40 млн грн.

Вирішується питання про їх вилучення та відкриття кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram