» Одеський апеляційний суд обрав Стерненку цілодобовий домашній арешт

19 серпень 2022, П'ятниця, 18:03

Одеський апеляційний суд обрав Стерненку цілодобовий домашній арешт

9 Квітня 2021г.
изображение_2021-04-09_172645

9 квітня Одеський апеляційний суд частково задовольнив клопотання захисників про скасування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно обвинувачених С. та Д.

Про це повідомляє Резонанс 9 квітня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Як написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook адвокат Стерненка Масі Найєм, 16 квітня відбудеться розгляд апеляційної скарги на вирок.

Стосовно обвинувачених обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту та покладено обов’язки, передбачені ч. 5 ст. 194 КПК України, а саме:

-прибувати за кожною вимогою до Одеського апеляційного суду;

-повідомляти суд про зміну місця свого проживання;

-утримуватися від спілкування у будь-який спосіб із потерпілим та свідком;

-здати на зберігання до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну;

-носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, 23 лютого Приморський райсуд під головуванням Віктора Попревича визнав Стерненка та Руслана Демчука винними у викраденні жителя Лиманського району Сергія Щербича, розбої та незаконному зберіганні вогнепальної зброї (ст. 246, 187 та 263 Кримінального кодексу України). Суд призначив Стерненку і Демчуку покарання у вигляді 7 років і 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

ДО ОДЕСЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ НАДІЙШЛА СПРАВА СТЕРНЕНКА

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram