» Одеського весільного стрілка відправили в СІЗО

27 березень 2023, Понеділок, 03:32

Одеського весільного стрілка відправили в СІЗО

17 Липня 2021г.


КИЇВ. 16 липня. Резонанс. Чоловіка, який 14 липня під Одесою влаштував стрілянину на кавказькому весіллі, відправили в СІЗО. Таке рішення 16 липня виніс Комінтернівський районний суд, задовольнивши клопотання прокуратури. Обраний запобіжний захід передбачає утримання в СІЗО до двох місяців. Також в якості альтернативи визначено заставу - 190 тис. 320 грн, передає Резонанс.

Деталі

Нагадаємо, планом "Перехоплення" і затриманням закінчилася веселощі зі стріляниною і дрифтингу на кавказькому весіллі під Одесою 14 липня. Інцидент почався з того, що в селі Фонтанка під Одесою чоловік відкрив стрілянину з автомата посеред дороги. Поруч схвально сигналили і дрифтували автомобілі. Відео та фото інциденту очевидці виклали в соцмережу.

Громадський резонанс привів до того, що поліція Одеської області відреагувала на резонансну інформацію і відправила на місце опергрупу. Стріляв 22-річний чоловік. Зброю вилучено та направлено на експертизу. Крім того, під час обшуку було знайдено кастет. Згідно ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу, за збройне хуліганство чоловікові загрожує від трьох до семи років позбавлення волі. Крім нього, затримали ще й іншу молоду людину, яка "дріфтувала" на дорозі і створювала аварійну ситуацію. Йому загрожує адміністративне покарання. Пізно ввечері з'явилося відео, на якому стрілок - Крамаренко Кирило Ігорович - приносить "свої вибачення" і обіцяє ніколи надалі "не робити таких вчинків".

За поширеним в соцмережі даними, Крамаренко - житель міста Южний. Свого часу він навчався в школі № 1. За інформацією користувачів соцмереж, Кирило навчався в школі № 1. Його батьки є православними українцями. У школі він також був православним, але після закінчення навчального закладу став членом ісламської етнічної спільноти в Одесі, прийняв з братом мусульманство і поміняв ім'я на мусульманське. Очевидці також повідомляють, що неодноразово бачили українця в мечеті, яка знаходиться на 10 станції Великого Фонтану в Одесі. Як з'ясувалося, весілля, що ознаменувалася скандалом, святкував чемпіон України з вільної боротьби Магомед Закарієв. Він вигравав Чемпіонати України в 2013, 2016 2017 і 2020 роках.