» Офіцер та підприємець “погоріли” на хабарі у 80 тис. грн. за поставку газу на військові об’єкти

29 листопад 2022, Вівторок, 05:46

Офіцер та підприємець “погоріли” на хабарі у 80 тис. грн. за поставку газу на військові об’єкти

3 Вересня 2020г.
images

За процесуального керівництва військових прокуратур Західного регіону України та Хмельницького гарнізону скеровано до суду обвинувальний акт відносно керівника одного із військових формувань Хмельниччини за ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 369-2 КК України та директора київського приватного підприємства за ч. 3 ст. 369 КК України.

Про це повідомляє Резонанс 3 вересня із посиланням на прес-службу Військової прокуратури Західного регіону України.

За даними слідства, 17 грудня 2019 року вказаний підприємець надав через посередника 80 тис грн хабара, які полковник одержав на наступний день, за нестворення штучних перешкод у ході виконання договорів поставок газу на військові об’єкти упродовж 2019 року, а також подальше укладення договорів щодо поставки газу з цим же суб’єктом господарювання у 2020 році, визначивши його переможцем під час тендеру.

Окрім того, 19 грудня офіцер одержав 40 тис грн неправомірної вигоди за вплив на посадових осіб обласного та одного з районних військових комісаріатів області. Кошти призначалися за непризов місцевого жителя на строкову військову службу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Управління СБУ у Хмельницькій області, оперативний супровід – відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю вказаного Управління, Головне управління військової контррозвідки ДКР СБУ та Управління стратегічних розслідувань ДСР у Хмельницькій області Нацполіції України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.