» Офіцер запасу ЗС РФ намагався підкупити українського прикордонника

07 грудень 2022, Середа, 12:32

Офіцер запасу ЗС РФ намагався підкупити українського прикордонника

18 Травня 2020г.
Кордон
ФОТО: УНІАН

Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України викрито громадянина, який має подвійне громадянство – республіки Молдова та Російської Федерації, лейтенанта в запасі ЗС РФ.

Вказаний громадянин РФ у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Могилів-Подільський-Отач» намагався підкупити ст. лейтенанта ДПСУ, начальника відділення інспекторів прикордонної служби «Могилів-Подільський». Таким чином іноземець сподівався отримати дозвіл на безперешкодний пропуск двох пасажирських автобусів з іноземцями через державний кордон на територію України поза діючих обмежень карантину, що спрямовані на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Про це пише Резонанс 18 травня із посиланням на пресцентр ВПЦРУ.

Громадянина Російської Федерації викрито та затримано віськовою прокуратурою Вінницького гарнізону безпосередньо під час передачі суми неправомірної вигоди розміром 50 тис російських рублів українському офіцеру-прикордоннику. Предмет злочину вилучено.

За клопотанням військової прокуратури Вінницького гарнізону суд обрав підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою.

18 травня 2020 обвинувальний акт у вчиненні іноземцем злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України, скеровано до Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим СУ ГУНП в Вінницькій області, за оперативного супроводження відділу внутрішньої безпеки Могилів-Подільського прикордонного загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Південь».