» Оголошено обвинувальний акт у справі Гримчака

29 листопад 2022, Вівторок, 06:34

Оголошено обвинувальний акт у справі Гримчака

2 Червня 2020г.
грымчак5

У Вищому антикорупційному суді під час розгляду справи щодо ексзаступника міністра з питань тимчасово окупованих територій прокурор САП оголосив обвинувальний акт.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на САП.

«1 червня 2020 року у Вищому антикорупційному суді відбулось перше засідання з розгляду по суті обвинувального акту у справі про обвинувачення колишнього заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та його «помічника» у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 («шахрайство»); ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.3 ст.369; ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369 («підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовим особам, що займають відповідальне та особливо відповідальне становище») Кримінального кодексу України. На засіданні прокурором САП оголошено короткий виклад обвинувального акту», - йдеться у повідомленні.

Також під час засідання і сторона обвинувачення, і сторона захисту виступили зі вступними промовами.

Як уточнюється, прокурор САП також заявив цивільний позов у справі щодо відшкодування збитків, які були завданні внаслідок скоєння цього злочину.

Наступне засідання у справі призначено на 13:00 12 червня 2020 року.

Як повідомлялося, 22 травня САП направила до ВАКС справу стосовно ексзаступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака і його так званого "помічника", яких звинувачують у шахрайстві і підбурюванні до надання хабара.

НАБУ ЗАКРИЛО «НЕОСНОВНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЗА СТ. 366-1 ККУ» ЩОДО ГРИМЧАКА